forum

Ai vreo propunere ?

Moderator: Andy

Post Reply
User avatar
Stiff Rider
Posts: 366
Joined: Wed 05 Nov, 2008 1:11 am
Vorba de duh: Forever Two Wheels !
Kilometraj: 88735
Contact:

forum

Post by Stiff Rider »

:Salutare:
doua chestii destul de ciudate: la intrarea pe forum e o frumoasa urare "sarbatori fericite!" e frumoasa urarea dar deja nu mai are sens, propun stergerea sau poate schimbarea ei!
a doua treaba: sunt doua motociclete TA noi, cred ca ar fi mai bine sa fie doua modele, una mai noua si alta mai veche, pentru ca sunt destule motorete sub anul 2000 in romania si pe forum, iar sunetul motorului nu e cel de TA si nu suna ok deloc.
:hainoroc:
User avatar
B43XTM
Posts: 1214
Joined: Mon 16 Jun, 2008 11:51 pm
Specie: XL600
Vorba de duh: Am tot: WD40 si Ducktape
Kilometraj: 0
Contact:

Re: forum

Post by B43XTM »

Sarbatori fericite! mi se pare o urare foarte potrivita. Fiecare zi cu Transalpul e o sarbatoare :D

Si cu sunetul... daca inregistra cineva un TA si il punea pe site, ar fi zis ca e ceva cu boxele, ca n-ar fi auzit mare lucru :soarele:
User avatar
mmario
Posts: 573
Joined: Wed 03 Sep, 2008 9:25 pm
Specie: XL600
Vorba de duh: Dă-i oţet !
Kilometraj: 30000
Contact:

Re: forum

Post by mmario »

Legat de cele doua motociclete... mai e un lucru interesant :ciclop2:
Una are toba pe stanga, alta are toba pe dreapta :belitu':
(părerea mea)
User avatar
B43XTM
Posts: 1214
Joined: Mon 16 Jun, 2008 11:51 pm
Specie: XL600
Vorba de duh: Am tot: WD40 si Ducktape
Kilometraj: 0
Contact:

Re: forum

Post by B43XTM »

e clar ca aia din dreapta e chinezarie ieftina :soarele: nici macar nu scrie transalp, ci altceva un fel de qIaznart :mrgreen:
din ciclul nu e adidas, e adibas :P
Korben Dallas
Posts: 1212
Joined: Wed 23 Jan, 2008 12:05 pm
Vorba de duh: nu te pune cu prostu'
Contact:

Re: forum

Post by Korben Dallas »

Nu va mai prostiti ca e imagine inversata, vertical flip, de aia are toba pe dreapta
transalp = qlaznart
E aceeasi motocicleta
:ceaun
User avatar
B43XTM
Posts: 1214
Joined: Mon 16 Jun, 2008 11:51 pm
Specie: XL600
Vorba de duh: Am tot: WD40 si Ducktape
Kilometraj: 0
Contact:

Re: forum

Post by B43XTM »

eu zic ca ne-am dat seama, dar ne amuzam si noi din nimicuri... ca sa putem fi sobri la chestiile serioase gen: inca nu avem sediu social. :(
User avatar
ivanp
Posts: 594
Joined: Thu 17 Jan, 2008 11:35 am
Specie: XL650
Vorba de duh: Ninja ... nu-i ca-n filme!!!
Kilometraj: 40000
Contact:

Re: forum

Post by ivanp »

Stiff Rider wrote::Salutare:
doua chestii destul de ciudate: la intrarea pe forum e o frumoasa urare "sarbatori fericite!" e frumoasa urarea dar deja nu mai are sens, propun stergerea sau poate schimbarea ei!
a doua treaba: sunt doua motociclete TA noi, cred ca ar fi mai bine sa fie doua modele, una mai noua si alta mai veche, pentru ca sunt destule motorete sub anul 2000 in romania si pe forum, iar sunetul motorului nu e cel de TA si nu suna ok deloc.
:hainoroc:
Salut,

Io zic ca ala-i sune de doi cilindri in V ... nu pot sa bag mana in foc ca ie sunet de transalp da' seamana bine cu sunetul TA meu. Cred ca este acelasi sunet si pe transalp.org (da' poate ma insel!). ... si sincer mie imi place cum se aude cand intru pe TA.ro ... daca nu vreau sa il aud intru pe TA.ro/forum.
Urarea e depasita insa cred ca e suficient un mesaj privat la fade2black pentru a rezolva.
Ar fi super fain un topic cu propuneri constructive pentru Forum si in masura in care Fade are timp ... super ... daca nu ... poate se mai baga si altii daca sunt dispusi.

Numai bine,
Paul
User avatar
fade2black
Posts: 226
Joined: Wed 16 Jan, 2008 10:16 pm
Specie: XL650
Vorba de duh: Merg unde nu-i semnal!
Kilometraj: 30000

Re: forum

Post by fade2black »

:Salutare:

Corect Paul. Dupa cum stiti ma ocup de site in timpul meu liber si incerc sa raspund cat mai repede la solicitari.
1. da, poza e in oglinda de aia e toba pe stanga, oricum amuzanta obiectia, nimeni nu s-a prins pana acum
2. sunetul e cel de pe .org, banuiesc ca e de transalp. daca are cineva alt sunet de transalp, sa nu-l tina pentru el.
3. am primit mai multe solicitari de modificare a primei pagini si cred ca in curand se va schimba intr-un portal mai placut unde sa integrez si forumul si galeria. La cererea lui Gery v-om avea si un calendar cu evenimente unde fiecare isi poate pune iesirile programate a.i. sa stim toti de ele si sa putem participa.

numa bine,
Gheza
ivanp wrote:
Stiff Rider wrote::Salutare:
doua chestii destul de ciudate: la intrarea pe forum e o frumoasa urare "sarbatori fericite!" e frumoasa urarea dar deja nu mai are sens, propun stergerea sau poate schimbarea ei!
a doua treaba: sunt doua motociclete TA noi, cred ca ar fi mai bine sa fie doua modele, una mai noua si alta mai veche, pentru ca sunt destule motorete sub anul 2000 in romania si pe forum, iar sunetul motorului nu e cel de TA si nu suna ok deloc.
:hainoroc:
Salut,

Io zic ca ala-i sune de doi cilindri in V ... nu pot sa bag mana in foc ca ie sunet de transalp da' seamana bine cu sunetul TA meu. Cred ca este acelasi sunet si pe transalp.org (da' poate ma insel!). ... si sincer mie imi place cum se aude cand intru pe TA.ro ... daca nu vreau sa il aud intru pe TA.ro/forum.
Urarea e depasita insa cred ca e suficient un mesaj privat la fade2black pentru a rezolva.
Ar fi super fain un topic cu propuneri constructive pentru Forum si in masura in care Fade are timp ... super ... daca nu ... poate se mai baga si altii daca sunt dispusi.

Numai bine,
Paul
Călătoria este mai importantă decât destinația.

Image
http://www.transalp.ro
http://www.transalpclub.ro
Post Reply