Decor si divertisment la intrunire

Aici gasiti detaliile legale despre ONG

Moderators: Andy, allvlad

User avatar
florad
Posts: 339
Joined: Mon 10 Mar, 2008 11:03 am
Specie: XL650
Vorba de duh: plutesc
Kilometraj: 80000
Contact:

Decor si divertisment la intrunire

Post by florad »

Daca tot am ajuns o comunitata asa de numeroasa si club de prestigiu ma gandesc ca ar da bine sa imbogatim decorul cu diverse " fantezii " pe care le putem expune la intrunire ; sau idei de jocuri distractive ( sa le putem completa pe cele tip "Codlea" :lol: :lol: )

- v-as ruga pe toti sa-mi trimite-ti ( florin29radulescu@gmail.com ) cate o poza sau doua cu/despre voi , preferata/haioasa ( de cand aveti TA pana in prezent) ;pt delectare la "Adunare" ; :big2:

- va rog sa "mai ganditi " un model de banner(in format cat mai mare) pt al face eu (fara cheltuieli -ca si anul trecut ) ;
User avatar
duda
Posts: 227
Joined: Thu 27 Nov, 2008 10:52 pm
Specie: XL600
Contact:

Re: Decor si divertisment la intrunire

Post by duda »

propun 100m carje
pun pariu ca va fac :lol:
"Hearing is a way of touching at a distance" F.Murray Schafer
User avatar
florad
Posts: 339
Joined: Mon 10 Mar, 2008 11:03 am
Specie: XL650
Vorba de duh: plutesc
Kilometraj: 80000
Contact:

Re: Decor si divertisment la intrunire

Post by florad »

. . . si daca tot vizualizati , incordati-va si trimiteti-mi poze ! :?
User avatar
freeenduro
Posts: 705
Joined: Fri 10 Apr, 2009 9:43 am
Specie: XL650
Vorba de duh: Cine rade la urma...treaba lui
Kilometraj: 69
Contact:

Re: Decor si divertisment la intrunire

Post by freeenduro »

florad wrote:Daca tot am ajuns o comunitata asa de numeroasa si club de prestigiu ma gandesc ca ar da bine sa imbogatim decorul cu diverse " fantezii " pe care le putem expune la intrunire ; sau idei de jocuri distractive ( sa le putem completa pe cele tip "Codlea" :lol: :lol: )

- v-as ruga pe toti sa-mi trimite-ti ( florin29radulescu@gmail.com ) cate o poza sau doua cu/despre voi , preferata/haioasa ( de cand aveti TA pana in prezent) ;pt delectare la "Adunare" ; :big2:

- va rog sa "mai ganditi " un model de banner(in format cat mai mare) pt al face eu (fara cheltuieli -ca si anul trecut ) ;

Pozele zboara catre tine deja dragul meu. asta-i una.. Si a doua.. Nu-mi spune ca ti-ai luat Transalp-ul inapoi. Daca da...Esti tare tata :hainoroc: :hainoroc: :hainoroc:


Si eu as propune ca sa se faca rost cumva de un proiector si un cearsf alb ( sau chiar panza speciala ptr proiectie) si pe un fond muzical normal nimic foarte zgomotos sa rleze dverse poze Transalpice de la diversi de la diverse excurii si intamplari.
In acest fel cat mai bei o bere si mai depeni amintiri si patanii mai arunci un ochi si pe ecran si tot asa.

Ce zice-ti? e careeva care ne poate ajuta in acest sens?
User avatar
B43XTM
Posts: 1214
Joined: Mon 16 Jun, 2008 11:51 pm
Specie: XL600
Vorba de duh: Am tot: WD40 si Ducktape
Kilometraj: 0
Contact:

Re: Decor si divertisment la intrunire

Post by B43XTM »

Mie mi-a venit o alta idee, care mi se pare de-a dreptul TARE :P

Mici stegulete triunghiulare pentru pus pe antenele de statii CB, sau pe un suport in caz ca omul nu poseda antena/statie. Ar fi fain sa fluture ceva si sa se vada de departe :D De dimensiuni mici, nu mari gen 20/20cm. Iete si-un model. Eu o sa imi fac dupa ce iau antena...
Graphic1.jpg
User avatar
freeenduro
Posts: 705
Joined: Fri 10 Apr, 2009 9:43 am
Specie: XL650
Vorba de duh: Cine rade la urma...treaba lui
Kilometraj: 69
Contact:

Re: Decor si divertisment la intrunire

Post by freeenduro »

B43XTM wrote:Mie mi-a venit o alta idee, care mi se pare de-a dreptul TARE :P

Mici stegulete triunghiulare pentru pus pe antenele de statii CB, sau pe un suport in caz ca omul nu poseda antena/statie. Ar fi fain sa fluture ceva si sa se vada de departe :D De dimensiuni mici, nu mari gen 20/20cm. Iete si-un model. Eu o sa imi fac dupa ce iau antena...
Graphic1.jpg

Si eu vreau steguletz. Asa ca fa-mi si mie si ne socotonim cand ne intalnim :hainoroc:
User avatar
florad
Posts: 339
Joined: Mon 10 Mar, 2008 11:03 am
Specie: XL650
Vorba de duh: plutesc
Kilometraj: 80000
Contact:

Re: Decor si divertisment la intrunire

Post by florad »

freeenduro wrote:
florad wrote:Daca tot am ajuns o comunitata asa de numeroasa si club de prestigiu ma gandesc ca ar da bine sa imbogatim decorul cu diverse " fantezii " pe care le putem expune la intrunire ; sau idei de jocuri distractive ( sa le putem completa pe cele tip "Codlea" :lol: :lol: )

- v-as ruga pe toti sa-mi trimite-ti ( florin29radulescu@gmail.com ) cate o poza sau doua cu/despre voi , preferata/haioasa ( de cand aveti TA pana in prezent) ;pt delectare la "Adunare" ; :big2:

- va rog sa "mai ganditi " un model de banner(in format cat mai mare) pt al face eu (fara cheltuieli -ca si anul trecut ) ;

Pozele zboara catre tine deja dragul meu. asta-i una.. Si a doua.. Nu-mi spune ca ti-ai luat Transalp-ul inapoi. Daca da...Esti tare tata :hainoroc: :hainoroc: :hainoroc:


Si eu as propune ca sa se faca rost cumva de un proiector si un cearsf alb ( sau chiar panza speciala ptr proiectie) si pe un fond muzical normal nimic foarte zgomotos sa rleze dverse poze Transalpice de la diversi de la diverse excurii si intamplari.
In acest fel cat mai bei o bere si mai depeni amintiri si patanii mai arunci un ochi si pe ecran si tot asa.

Ce zice-ti? e careeva care ne poate ajuta in acest sens?
1) E Tare asta ! Sapam sa vedem ce aflam !
2) acelasi TA pe care-l stii !
Attachments
Intrunire Transalp 2008 (1).JPG
Valea Cernei (42).JPG
User avatar
florad
Posts: 339
Joined: Mon 10 Mar, 2008 11:03 am
Specie: XL650
Vorba de duh: plutesc
Kilometraj: 80000
Contact:

Re: Decor si divertisment la intrunire

Post by florad »

B43XTM wrote:Mie mi-a venit o alta idee, care mi se pare de-a dreptul TARE :P

Mici stegulete triunghiulare pentru pus pe antenele de statii CB, sau pe un suport in caz ca omul nu poseda antena/statie. Ar fi fain sa fluture ceva si sa se vada de departe :D De dimensiuni mici, nu mari gen 20/20cm. Iete si-un model. Eu o sa imi fac dupa ce iau antena...
Graphic1.jpg
Si asta e f.Tare ! nu stiai cum sa o faci sa-ti falfaie si acu dai vina pe stegulet ! :bounce: :lol: ; se poate face pe material de banner si le decupam noi , apoi le lipim la indoire sau capsate ; :roll: dar atentie - pt antena sunt mari -- propun 12cm /h max ; la BMW aveam "ursuletul calator" pe antena si o apleca tare ;
User avatar
edisone
Posts: 442
Joined: Sun 08 Jun, 2008 3:49 pm
Specie: XL600
Vorba de duh: 爱本田
Kilometraj: 0
Contact:

Re: Decor si divertisment la intrunire

Post by edisone »

... decat sa ti se aplece mai bine sa-ti falfaie :Nigar:
Image
User avatar
vintze
Posts: 975
Joined: Mon 18 Feb, 2008 9:35 pm
Specie: XL600
Vorba de duh: Speed Kills, Use Windows
Kilometraj: 0
Contact:

Re: Decor si divertisment la intrunire

Post by vintze »

florad wrote:
B43XTM wrote:Mie mi-a venit o alta idee, care mi se pare de-a dreptul TARE :P

Mici stegulete triunghiulare pentru pus pe antenele de statii CB, sau pe un suport in caz ca omul nu poseda antena/statie. Ar fi fain sa fluture ceva si sa se vada de departe :D De dimensiuni mici, nu mari gen 20/20cm. Iete si-un model. Eu o sa imi fac dupa ce iau antena...
Graphic1.jpg
Si asta e f.Tare ! nu stiai cum sa o faci sa-ti falfaie si acu dai vina pe stegulet ! :bounce: :lol: ; se poate face pe material de banner si le decupam noi , apoi le lipim la indoire sau capsate ; :roll: dar atentie - pt antena sunt mari -- propun 12cm /h max ; la BMW aveam "ursuletul calator" pe antena si o apleca tare ;
da chiar, cu ursuleţu' ce-ai facut? s-a dat cu lt-ul?
I am free of all prejudices. I hate everyone equally
http://psihedelica.wordpress.com
http://cabinet-psihologic-bucuresti.ro
User avatar
florad
Posts: 339
Joined: Mon 10 Mar, 2008 11:03 am
Specie: XL650
Vorba de duh: plutesc
Kilometraj: 80000
Contact:

Re: Decor si divertisment la intrunire

Post by florad »

il am ; :D
User avatar
darkriver
Posts: 110
Joined: Sun 15 Jun, 2008 11:23 pm
Specie: XL600
Kilometraj: 95000
Contact:

Re: Decor si divertisment la intrunire

Post by darkriver »

Propuneri divertisment:

1. Concurs de viteza minima (fara sa pui piciorul jos)
2. Concurs de baut bere (daca or fi dozatoare)

Daca-mi mai vin idei, le postez aici:)
User avatar
Lutzifer
Posts: 355
Joined: Fri 25 Apr, 2008 10:55 pm
Specie: XL600
Vorba de duh: Honda - The Power Of Dreams !
Kilometraj: 117602
Contact:

Re: Decor si divertisment la intrunire

Post by Lutzifer »

darkriver wrote:Propuneri divertisment:

1. Concurs de viteza minima (fara sa pui piciorul jos)
De acord cu "mersul incet" - n-am participat pana acuma la asaceva , dar m-as pune cu TransALPistii :bounce: :bounce: :bounce:
Image Image
User avatar
florinelu30
Posts: 84
Joined: Wed 10 Mar, 2010 11:06 am
Specie: XL600
Vorba de duh: Iubesc Romania
Kilometraj: 42
Contact:

Re: Decor si divertisment la intrunire

Post by florinelu30 »

mie steguletele imi plac
sa apara si tricolorul(rosu,galben,albastru)
User avatar
vintze
Posts: 975
Joined: Mon 18 Feb, 2008 9:35 pm
Specie: XL600
Vorba de duh: Speed Kills, Use Windows
Kilometraj: 0
Contact:

Re: Decor si divertisment la intrunire

Post by vintze »

florinelu30 wrote:mie steguletele imi plac
sa apara si tricolorul(rosu,galben,albastru)
stegulete sa fie... dar daca le face... sa nu apara anul pe ele... eu de mult vreau un steag la ta...


la bikes on ice, s-a tras cu arcul... eu imi doresc un arc si daca o sa am bani cred ca o sa-mi procur unul... dar cine are... ar putea aduce. ideea e sa se stie dinainte ca sa putem aduce ţinte
I am free of all prejudices. I hate everyone equally
http://psihedelica.wordpress.com
http://cabinet-psihologic-bucuresti.ro
Post Reply